.

Паметни Телефони Автоматскиот Тајмер за Заклучување Кутија,Само-Контрола Заклучување на Телефонот Кутија за iPhone 13/13 про/12/11/X/XR/XS/8/7/6 и Sumsung Android Телефони, Електронск?

Паметни Телефони Автоматскиот Тајмер за Заклучување Кутија,Само-Контрола Заклучување на Телефонот Кутија за iPhone 13/13

DEN 864.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【 ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ТЕЛЕФОНИ СО AUTOMTIC ТАЈМЕР】- кутија е да им помогне да се заклучи далеку вашиот телефон и да го чува надвор од дофат за колку што сте одбрале,големи телефони, како на i Phone 6/7/8 плус или 10/11 max или Samsung S, Забелешка или Ултра серија ќе одговара. 【СУПЕРИОРЕН РЕЖИМ на ПЕРФОРМАНСИ】-Можете да го поставите тајмерот од 1 минути до 99 часа,времето на мирување може да достигне до 30days. 【TRANSPARANT ПОКРИЕ СО ФУНКЦИОНАЛНА СЛОТОВИ】-функционална слотови го прават тоа за да ја примите повик или пораки за време на итен случај време, и исто така можете да ја дополните вашиот телефон преку слот за користење на кабли. 【 МОДЕРЕН И ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН】- мала тежина и модерен големина се направи тоа практично да се носат и донесе повеќе забава за деца. 【Итни дупка за одговарање на повици】- постојат дупки desiigned за итни повици или пораки, и ти никогаш нема да пропуштите важни повици/пораки.Заклучување кутија е паметен и secure digital кутија за чување на вашиот телефон безбедно под пештерата заклучување.Тоа неверојатно ви помага да учествуваат со вашите пријатели и семејство слободно во забави и други настани, и espically им помага на децата да се фокусираат на повеќе значајни активности. 1. Големина на : 19.1*12*2.4 cm. 2. Макс време на поставување : до дена. 3. Макс време на мирување : 30days. 4. Слотови : помош за да одговорите или да се справи со итни повици или пораки.

Особините