.

смешни гејмер kawaii црвена панда видео игри деца, момчиња, девојки PopSockets Swappable PopGrip

смешни гејмер kawaii црвена панда видео игри деца, момчиња, девојки PopSockets Swappable PopGrip

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа гејмер игри vidoe игри љубовник црвена панда Tee е совршен кошула за dabbing танц љубители, без разлика дали се Мажи, Жена и Деца, момчиња, девојки, млади.подарок идеја покажува симпатична kawaii црвена панда.го носат и да го покаже дека црвената панда е вашиот дух на животните,роденден гејмер.Оваа прекрасна црвена панда роденден момче видео гејмер кошула е совршен за видео игра љубов на децата.Совршен за било кој видео игри тематските роденден, совршен за луѓето кои го сакаат овој прекрасен животно.подароци за мајка татко брат сестра син ќерка братучед деца.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.

Особините