.

Дожд Дизајн 10084 mBar Pro+ Количка за Лаптоп Стенд - Сребро.

Дожд Дизајн 10084 mBar Pro+ Количка за Лаптоп Стенд - Сребро.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Преносни виткање застане.Лесен и тенок : 0. 45 фунти и 0. 5 инчен кога укината.Воздигнува лаптоп од 5. 5 инчи.Прецизност алуминиум никого, елоксирани да одговара на Mac Book е.Се зголемува струење околу лаптоп за подобро ладење.Вклучува грациозен сметководствена Ракав.Одговара на повеќето лап-топ компјутери.Се тоа е лесно.Дизајниран за да ви овозможи да работат удобно, на пат.m Bar Pro+ покренува и tilts вашиот Mac Book, го прави гледање, пишување и swiping на допир Бар полесно.Mbar pro+'s минимална дизајн надополнува вашиот Mac Book.Тоа е толку преносни, лесен и едноставен за употреба дека ќе биде среќен да се донесе со вас било каде.

Особините