.

CurlyKids Frizz Контрола Паста, 4 Унца

CurlyKids Frizz Контрола Паста, 4 Унца

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Развиена за кадрава, откачен, coily и frizzy коса.Мешани влакна Haircare.Максимална Влага и управливост без лепливи.Земја на потекло сад.Кадрава деца frizz контрола паста, се развиени за кадрава, откачен, coily и frizzy коса.Мешани влакна Haircare.Овој производ е неверојатно кога малку повеќе контрола и дефиниција е желба.Максимална влага и управливост без леплива, вулгарен, мрсна се чувствуваат!Оваа неверојатна frizz контрола на косата ставете обезбедува малку повеќе држи моќта за контрола летаат далеку насоки и подпухналост, додека moisturizes и услови.

Особините