.

Куче Поводник 3 Метри Стигнале Куче Поводник Автоматско Флексибилни Куче Поводник Куче, Мачка Влечење Јаже Leashes за Мали Средни Кучиња Милениче Производи Милениче О

Куче Поводник 3 Метри Стигнале Куче Поводник Автоматско Флексибилни Куче Поводник Куче, Мачка Влечење Јаже Leashes за Мали

DEN 1279.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со тоа, може да се земе вашите миленици за да далечни места и туристички радосно и среќно.Користете милениче влечење јаже за да се спречи милениче повреди и несреќи кога ќе излезе.Лесно може да се чуваат, погоден за чување или на патување.Ова е одличен подарок за вашите роднини и пријатели кои имаат домашни миленици.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да комуницира со нас.Давајќи доволно комфор и слобода за вашите кучиња, само да уживаат во чувството прошетки со вашето куче.Име на производ : пет влечење rope Material : ABS+ Nylon Length : 3м/9.84 ft Tips : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.молам да се excused2. Со исклучок на други предмети од домашно милениче влечење јаже прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Особините