.

3 во 1 Автомобил Помошен Кабел, Azddur 3 во 1 Слушалки Аудио Кабелот Автомобил Стерео Помошен Кабел Компатибилен со Google Пиксели 5/3XL, OnePlus, Samsung Галакси Забелешка 10+/S21/S9, Тел

3 во 1 Автомобил Помошен Кабел, Azddur 3 во 1 Слушалки Аудио Кабелот Автомобил Стерео Помошен Кабел Компатибилен со Google

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Премиум Материјалот] : Кабел опремени со полиран алуминиум легура школка и 24 K позлатени конектори, плус со висока густина најлон плетенка жица.Azddur 3 во 1 Автомобил Помошен Кабел Компатибилен со Сите видови на Приклучок за телефон Постојат 3 аудио излез начини на телефони во денешно време, како што следува : 1-i Phone серија телефон без џек за слушалки, репродукција на аудио преку i Phone полнач, како i Phone 12/11/Xs/XR/8/7 2-USB Тип C телефон без џек за слушалки, репродукција на аудио преку USB C порта, како што се Google Пиксели 5/4/3/3 XL/2/2 XL, One Plus 7/7 Pro/6 T, Мото Z 3-Телефон има џек за слушалки , репродукција на аудио преку 3. USB C connector телефон без џек за слушалки, како што се Google Пиксели 5/4/3/3 XL/2/2 XL, Samsung Галакси S21/S21+/S20/S20+, i Pad Про.Телефони со 3,5 mm џек за слушалки, како што се Samsung Галакси S10/S9/S8/Забелешка 10/Забелешка 10 Плус. [Сите мобилни телефони се Компатибилни] : Сите мобилни телефони се компатибилни со автомобил помошен кабел.Ние нудиме 12-Месечен грижете се-бесплатен Сервис Време и 24 часа Лесно да се Постигне услуги на клиентите.5 mm џек за слушалки, како што се Samsung Галакси S10/S9/S8/Забелешка 10/Забелешка 10 Плус, Без разлика кој вид на телефонот имате, нашите кабел може да се користи за вас, Изградена-во DAC Чип : USB Тип C до 3.94 фт, предмети е добро спакуван.Тоа се презентира луксузен и модерен изглед, кој, исто така, направи го кабелот за себе анти-водат и подолг животен век.5 mm) и 1 стандарден 3.Лесно можете да го поврзете го вашиот i Phone или други уреди опремени со USB C џек или 3.Како што се i Phone 12/11/Xs/Xs Max/XR/X/8 Plus/8/7.5 мм помошен кабел со вграден-во внатрешната аудио чип, им овозможува на кабел работи за Google Пиксели 3/3 XL/2/2 XL, од Суштинско значење Телефон, HTC У 11/U12, i Pad Про 2018, HUAWEI Колега 20 Pro.Lossless Оригинални Аудио : Вграден аудио чип поддржува Hi-Res, до 24bit/96khz дигитална музика и обезбедува стабилна и без загуба пренос ќе биде потребно во овие случаи : Една прекрасна недела, поврзете го вашиот мобилен телефон за да говорник да игра вашата омилена музика и ќе бидат целосно addict за вашето драгоцено слободно време го Поврзете вашиот телефон на вашиот автомобил Помошен порта со овој кабел, вие нема да бидете осамени повторно за време на возење По преземете вашата сакана пејачот новата верзија на песната, поврзете вашиот телефон на слушалки, нека музика исцелување вас, светот е твое Компатибилен со : i Phone Серија-i Phone 12/11/Xs/Xs Max/XR/8/8 Плус/7/7 Plus, i Pad Mini и повеќе USB C Телефон без Џек за Слушалки-Google Пиксели 5/4/3/3 XL/2/2 XL, HTC U11/U Ултра/12, One Plus 6 T/7/7 Pro, Huawei Мате 20/20 Pro/P20/P20 Pro, i Pad Про, Мото Z, Samsung Галакси Забелешка 10/10 Plus и повеќе Телефонот Има приклучок за Слушалки Џек-Samsung Галакси S10/S9/S8, One Plus 6/5 и повеќе.5 мм машки излез.[3 во 1 Дизајн] : Ова е Првиот Светски Автомобил Помошен кабел дека опремени со 3 влезни приклучоци (USB Тип C/i Phone Полнач/Стандарден 3.

Особините