.

Машки да се Женски Аудио Кабел 30F,Тен QY Машки да се Женски за Телефонски приклучок за Слушалки Конверзија Кабелот 3.5 mm 4 Пол Аудио Адаптер за Таблет компјутер/PC/ PS4 и П?

Машки да се Женски Аудио Кабел 30F,Тен QY Машки да се Женски за Телефонски приклучок за Слушалки Конверзија Кабелот 3.5

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Универзална Компатибилност : Со стандарден 3.5 мм џек, оваа аудио продолжување Кабел одговара на повеќето уреди со 3.5 мм помошен џек, вклучувајќи лаптоп, десктоп, Nintendo Прекинувач, PS4, Xbox Еден, игри контролер, паметни телефони, таблет компјутер, автомобил систем, MP3/MP4 плеер, smart TV, приклучок за слушалки, слушалка, звучници и многу повеќе.За паметни телефони без 3,5 мм џек, оваа аудио продолжување кабел, исто така работи со USB C до 3.5 мм конвертор и Молња 3,5 мм конвертор (работи Само кога конвертор е поддржани од страна на телефон).Микрофон Компатибилен : 4-Диригент кој е компатибилен со било кој уред со 3.5 mm џек за слушалки, вклучувајќи слушалки со микрофон,не само да слушате песни, но, исто така, voice calls.Издржлив Дизајн : Внатрешна емајлирани жица + TPE издржлив материјал за да се направи овој кабел доволно издржливи и мека рачка.Квалитет на звукот : Поради три shieldings(бакар јадро, памук конец, и TPE јакна), џек за слушалки продолжување на кабел обезбедува подобра заштита на аудио сигнал за време на пренос и нуди одличен звук искуство за вас.Напредни Материјал : Чист бакар обезбедува максимална спроводливост и издржливост.Злато позлатен конектори се спротивстави на корозија и да се обезбеди оптимален квалитет на звукот.Метежот-слободен најлон плетенка овозможува на кабел се избегне виткање и полесно да ги чувате копија.На чекор надолу дизајн го прави возможно да се работи без отстранување на вашиот телефон/таблет случај.Големина : 30 Ft | Боја : Сребро.

Особините