.

YFQHDD 3.5 Мм до 6,5 Мм 6.35 Mm Машки да се Женски 6.5 Аудио Кабел Адаптер 6.35 Приклучок Од 3,5 Џек Стерео Помошни Конвертор Засилувач

YFQHDD 3.5 Мм до 6,5 Мм 6.35 Mm Машки да се Женски 6.5 Аудио Кабел Адаптер 6.35 Приклучок Од 3,5 Џек Стерео Помошни Конвертор

DEN 3102.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да ги користите 3.5 mm стерео слушалки со 6.35 mm брзини.На 6.35 mm до 3.5 mm стерео аудио адаптер ви овозможува да го поврзете слушалки или микрофони со 1/8-инчен приклучоци за аудио опрема како што се домашна аудио засилувачи,гитари,и pianos со 1/4-инчен стерео приклучоци.Чиста позлатени бакар минимизира сигнал на косата, додека одржување на квалитетот на звукот.Стерео приклучок адаптер усвојува опрема мелење технологија,360-степен држејќи се цврсто чекори помогне да го отворите и затворите лесно,мини големина и преносни.Тоа може да се примени за да се засилувачи,миксери,домашно кино опрема,AV примачи,тастатури,миксери,аудио системи,помошни,електрични тапани,дигитални pianos,засилувачи,CD-плеери,слушалки.Можете да ги користите 3.5 mm стерео слушалки со 6.35 mm брзини.На 6.35 mm до 3.5 mm стерео аудио адаптер ви овозможува да го поврзете слушалки или микрофони со 1/8-инчен приклучоци за аудио опрема како што се домашна аудио засилувачи,гитари,и pianos со 1/4-инчен стерео приклучоци.Чиста позлатени бакар минимизира сигнал на косата, додека одржување на квалитетот на звукот.Стерео приклучок адаптер усвојува опрема мелење технологија,360-степен држејќи се цврсто чекори помогне да го отворите и затворите лесно,мини големина и преносни.Тоа може да се примени за да се засилувачи,миксери,домашно кино опрема,AV примачи,тастатури,миксери,аудио системи,помошни,електрични тапани,дигитални pianos,засилувачи,CD-плеери,слушалки.Име : Adaptermaterial : metal Color : како shown Connector a : 6.35 мм (1/4 инчи)стерео машки jack Connector b : 3.5 мм (1/8 инчи)стерео женски jacknotes : 1.Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-2cm разлика.2.Поради компјутерски екран,вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата,ве молиме да се разбере,ви благодарам.Само во главниот производ се продава,и други украси не се продаваат.Headphone производство и Контрола на Јачина на звук.

Особините