.

Молња да 1/4 инчи 6.35 mm TRS Стерео Аудио Кабел за iPhone12/12 Pro/X/XS/XR/8/7/iPad/iPod, Засилувач, Звучници, Слушалки, Миксер 6 FT

Молња да 1/4 инчи 6.35 mm TRS Стерео Аудио Кабел за iPhone12/12 Pro/X/XS/XR/8/7/iPad/iPod, Засилувач, Звучници, Слушалки,

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Професионални Молња Мозок, на разумен избор за Молња да 6.35 mm 1/4" TRS Стерео Аудио Кабел за податоци, направете конекција со вашиот i Phone/i Pod/i Pad на вашиот приклучок за слушалки, звучници, засилувач, мешање конзола или домашен стерео која има 6.35 mm џек директно.Совети : НЕ се достапни за 6.35 mm до i OS порта звук употреба.Широко Компатибилен : Оваа 1/4" TRS Стерео Аудио Кабел работи и со сите Епл уреди кои имаат молња конектор со i OS 10.3.1 и подоцна, совршено се прилагодува за i Phone 11/11 Pro/11 Про Max/XS Max/XS/XR/X/8/8 Плус, i Phone 7/7 Плус/6/6s/6 Плус/6s Плус/5/5s/5в, i Pad Mini/i Pad Ер/i Pad Pro/i Pod Touch 6 и 7.Целосно и сигурно се поврзете со вашите Apple уреди.Висок Квалитет на Звук : Молња да 6.35 mm кабел, се одликува со конзервирани-бакар диригент и мулти-слој заштитен внатре.Земање мостри стапка до 48 KHz и филтрираат 98% бучава, кристално јасно музика.Висок квалитет на бучава слободни перформанси.Обезбедува висока верност звук и овозможува оптимално слушно искуство, нека можете да уживате бескрајна вкус за музика празникот.Супериорен Материјал : 24k позлатени Конектори, Алуминиум легура случаи, носат-отпорни, анти-корозија, и солидна заштита чувари против груби инсталира каде кабелот е tugged преку остри рабови, заштита од се изгребани; жица е флексибилен и има Силна жилавост, на Еколошки-пријателски ПВЦ јакна, и поддршка најмалку 10000 пати приклучете и исклучете, лесно да се преживее дневно тешки за употреба.Она што Ќе Добиете : Можете да добиете 6 FT Молња да 6.35 mm Аудио Кабел, ве молиме да се увери Молња да помошен мозок се тестирани повеќе пати за да се осигура дека ќе го добиете висок квалитет на производите.Молња да 1/4 инчи 6.35 mm TRS Стерео Аудио Кабел за i Phone12/12 Pro/X/XS/XR/8/7/i Pad/i Pod, Засилувач, Звучници, Слушалки, Миксер 6 FT Совршено се Вклопува да : за i Phone 11/11 Pro/11 Про Макс за i Phone X/XR/XS/XS Макс за i Phone 8/8 Плус за i Phone 7/7 Плус за i Phone 6s/6s Плус за i Phone 6/6 Плус за i Phone 5c/SE за i Pad/i Pod Поддршка i OS 10/i OS 11/i OS 12/i OS 13 Спецификации : Конектор : Молња - 6.35 mm TRS Кабел Тело надворешен Дијаметар : 6.0 mm / 0.27 инчен Должина : 6 Feet (1.8 m) Пакет Содржина : 1 x Молња да 1/4 инчи 6.35 mm TRS Стерео Аудио Кабел - ЦРНА.

Особините