.

FANMATS МАК Општи Спортски Стока Ставање Зелена Мат

FANMATS МАК Општи Спортски Стока Ставање Зелена Мат

DEN 3359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

11 на stimpmeter.Издржливи винил поддршка.Лиценциран тим логото и бои.Вклучува ставање целна/backstop.Најлон се соочи со рециклиран поддршка.Официјално лиценцирани ставање зелена тркач.Реална ставање на површината. 11 за stimpmeter.Chromojet печатени најлон површината со винил поддршка.Може да се користи како тркач кога не практикување.Доаѓа со пластични цел и знаме.공식 라이선스 퍼팅 그린 러너. 현실적인 퍼팅 표면. 스티임미터 11개. 크로모젯 인쇄 나일론 표면과 비닐 뒷면. 연습하지 않을 때 러너로 사용할 수 있습니다. 플라스틱 타깃과 깃발이 함께 제공됩니다.

Особините