.

Скулптура Запад Атена Скулптура Дама Победа Божица Бронзена Статуа Занаети Дома Додатоци Десктоп Декорација Колекција Подарок Уметност Фигурини Десктоп

Скулптура Запад Атена Скулптура Дама Победа Божица Бронзена Статуа Занаети Дома Додатоци Десктоп Декорација Колекција Подарок

DEN 7680.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Користење на еколошки материјали, не постои никаква штета на човечкото тело, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Изработка : По многу полирање, рачно изработени.Декоративна скулптура : погоден за канцеларија клупи, дневни соби, книга маси, е многу добра декорација.Најдобрите креативни подарок : Ако имаш нешто интересно ќе излезе во твојот ум,Така што ќе биде најдобро креативни оркестарот за себе или совршен рачно изработени креативен подарок за вашите семејства или пријатели.По-продажбата на услугата : Откако ќе добиете пакет, ве молиме проверете во времето за да се види дали производот е здрав или не.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе го реши проблемот за што е можно побрзо, така што ќе може да се грижите-free по продажбата.Добредојдовте на нашиот магазин.Среќен шопинг.Materisl : Copper Size : 19*12*38 CMNote : -Рачни мерења може да предизвика отстапување од 0-1 носители см.-Поради разликите во екранот и осветлувањето, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.ви благодариме за разбирањето.-Вашето задоволство е најважната работа.Ние ви обезбеди највисок квалитет на производи и најдобра услуга на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.

Особините