.

(500 компјутери) #4-40 X 7/8, Хексадецимален Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, AISI 303 Нерѓосувачки Челик (18-8)

(500 компјутери) 4-40 X 7/8, Хексадецимален Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, AISI 303 Нерѓосувачки Челик (18-8)

DEN 2318.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дијаметар (Номинална) : #4 Thread Теренот : 40 Length (Номинална) : 7/8"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Category : Хексадецимален Женски Standoffs System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : 1/4" Низ Flats Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : AISI 303 Нерѓосувачки Челик (18-8)Слој : Uncoated A забелешка на нашиот производ слики : авторски права на слики, шематски претставувања.Овие се уметнички renderings која не може да се одрази на точниот изглед, пропорции и/или релативните димензии на вистинските производи.За повеќе прецизни слики и/или технички упатства, ве молиме контактирајте го нашиот клиент тим за поддршка.

Особините