.

Бар Додаток, Автоматски Првенство за Миење Висока‑притисок за Чистење Стакло Rinser Издржливост за Ресторан за Паб(Среден Првенство за Миење【Со нето】)

Бар Додаток, Автоматски Првенство за Миење Висока‑притисок за Чистење Стакло Rinser Издржливост за Ресторан за Паб(Среден

DEN 938.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Усвојува високо‑притисок за чистење, поддржува multi‑агол за перење, добро чистење ефект, практичен и удобен.Со приклучок, тоа е лесно да се поврзете со вода, цевки, лесна за употреба, и да заштедат време и напор.Автоматско првенство за миење може да биде поставена веднаш до кафе машина за да се олесни чистењето на купот во секое време.Практична првенство cleaning tool, погоден за барови, клубови, ресторани, хотели, продавници за кафе, млеко чај продавници, итн.Одбраната на високо‑квалитетни нерѓосувачки челик материјали, силни и издржливи, долг животен век.Функција : 1. Усвојува високо‑притисок за чистење, поддржува multi‑агол за перење, добро чистење ефект, практичен и удобен.2. Автоматско првенство за миење може да биде поставена веднаш до кафе машина за да се олесни чистењето на купот во секое време.3. Одбраната на високо‑квалитетни нерѓосувачки челик материјали, силни и издржливи, долг животен век.4. Со приклучок, тоа е лесно да се поврзете со вода, цевки, лесна за употреба, и да заштедат време и напор.5. Практична првенство cleaning tool, погоден за барови, клубови, ресторани, хотели, продавници за кафе, млеко чај продавници, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Automatic Првенство Washer Material : Нерѓосувачки Steel Inlet и Излезните Цевки со Дијаметар : G1/2 Thread Product Употреба : Комерцијална Првенство за Миење Пакет Листа : 1 x Автоматски Првенство Washer2 x Hose Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Automatic Cup Washer
Material:
Stainless Steel
Inlet and Outlet Pipe Diameter:
G1/2 Thread
Product Usage:
Commercial Cup Washer
Package List:
1 x Automatic Cup Washer :
2 x Hose :
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :