.

Wissmach 4 Лист Мешана Боја Различни Обоено Стакло Пакет и Мозаици од Стакло, Сина, (4X6) од страна на BiNARi Стакло Студио

Wissmach 4 Лист Мешана Боја Различни Обоено Стакло Пакет и Мозаици од Стакло, Сина, (4X6) од страна на BiNARi Стакло Студио

DEN 453.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 4"x6"-секој лист.Дебелина : 3 мм (секој).Различни пакет-4 листови.На Bi NARi обоено стакло ексклузивни.Фото е еден пример.Вистински стакло може да се разликува од фотографијата.Ве молиме имајте на ум дека секој лист на стакло е уникатен и затоа сликите можете да го видите треба да се користи само како упатство.Исто така, компјутер поставки, како што на гама поставување на вашиот монитор и износот на екранот боите на вашиот видео картичка може да ги менува боите на сликите на вашиот екран.Кога се пресметува количината потребни, ве молиме имајте во предвид големините (каде се наведени), се приближни, поради варијациите во производството.

Особините