.

SteadiCam АЕРО 30 2-Дел Карбонски Влакна Санки со 7 3G-HD/SD/HDMI Монитор, А-30 Рака, Zephyr Вест, Без Батерија Плоча

SteadiCam АЕРО 30 2-Дел Карбонски Влакна Санки со 7 3G-HD/SD/HDMI Монитор, А-30 Рака, Zephyr Вест, Без Батерија Плоча

DEN 6696.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Капацитет : 20 кг.Тежина : 9 кг.Одличен Подарок Идеја.Задоволство Странство.Тежина : 9 кг.Нашите производи се сигурни за сигурност и издржливост која има висок квалитет и стандард на Нашите производи се дизајнирани со до датумот дизајни и креативност Ние секогаш работат во насока да ги исполнат барањата на нашите крајните корисници Спецификации.Капацитет 20 кг.Тежина 9 кг.

Особините