.

Qinndhto Мултифункционален Рамен Џогерите Одговара За Перење Windows Телескопски Стакло Wiper Двојно Страна на Прозорецот за Чистење со Четка Дома Чистење Алатки за Чистењ?

Qinndhto Мултифункционален Рамен Џогерите Одговара За Перење Windows Телескопски Стакло Wiper Двојно Страна на Прозорецот

DEN 1353.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.Две-во-едно чистење и стружење, чисти пред се, лесно деконтаминација; песимистички scrape сув без да остават вода дамки. 3.360° rotatable четка главата, слободни ротација, флексибилни чистење, нема мртви краеви. 4.Микрофибер четка крпа, брзо се апсорбира вода дамки.Боја : Бела.Големина : 25x17x113cm.YOREDE Мултифункционален Рамен Џогерите За Перење Windows Телескопски Стакло Wiper Двојно Страна на Прозорецот за Чистење со Четка Дома Чистење Tools Features1.Две-во-едно чистење и стружење, чисти пред се, лесно деконтаминација; песимистички scrape сув без да остават вода stains3.360° rotatable четка главата, слободни ротација, флексибилни чистење, нема мртви ends4.Микрофибер четка крпа, брзо се апсорбира вода дамки Specification Color : White Size : 25x17x113cm Weight : 0.58 kg Material : Микрофибер крпа+Нерѓосувачки челик+ABS Забелешка:· вистинските прирачник за мерење на големината може да има некои грешки.Вистинската големина е предмет на вистинските производи.· Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, боја на сликата може да се разликува малку од реалните на производот.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Особините