.

Косата Гел Екстра Волумен Магичен Спреј Hairspray Косата со Спреј Силна Косата 50МЛ Гел

Косата Гел Екстра Волумен Магичен Спреј Hairspray Косата со Спреј Силна Косата 50МЛ Гел

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стандард На Превозот : 8-15 Дена, Забрзана Испорака : 3-5 Дена.Употреба на еколошки материјали.Не му наштети на организмот.Продавница со доверба. ☞Посета на PAIDAXING Продавницата за Повеќе Нов производ☜.Сите видови на шминка : постојат многу бои за да изберете од.Тоа е погоден за шминката во секое време и во секоја прилика, особено во канцеларии, состаноци, шопинг, партии и други прилики.Тоа е погоден за вас да се префрлите во различни стилови, што може да биде прекрасна, аура и секојдневно. 【Совршен Подарок】Убаво дизајниран, најдобар маскара за вашиот трепките.Подарок за секоја девојка, жена или мајка.Различни празници, партии и Божиќни подароци.Ве молиме да забележите може да бидат оштетени за време на испорака, ако примите скршени стоки, или не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се залагам да ви понудиме најдобро решение.Ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Жив Кадрици во Неколку Секунди!Добивање срамнети со земја кадрици, но немаме индиции за да се справи со нив?Пробате нашите Curly Curlie Спреј!Спреј е дизајниран да го кадрици додека volumizing нив.Само спреј на вашиот кадрава коса и стил во вашата кои сакаат изгледа!Богата со argan масло да длабоко придавам влогови и поправка на вашиот оштетена коса.Сега можете да карпа на вашата коса стил без греење или се случува да салон!Кадрици : Совршено вашиот срамнети со земја кадрици и да ги направи светла повторно.Инстант Volumizing : Лифтови коренот на косата и да се создаде природно volumized коса.Длабоко Навлажнувачки Поправка на : Богата со argan масло да длабоко придавам влогови и поправка на вашиот оштетена коса.Категории : Убавина, Здравје, Секојдневно се Занимава, Women DESCRIPTIONIngredients : Бутан, Cyclopentadienyloxane, пропан, water Spray Боја : Transparent Weight : 50мл/30ml Package Вклучува : 1 x Кадрава Spray Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Особините