.

URATOT 24 Парови Деца' Ниска Намали Чорапи Момчиња или Девојки Половина Перница Чорапи Атлетик Глуждот Чорапи

URATOT 24 Парови Деца' Ниска Намали Чорапи Момчиња или Девојки Половина Перница Чорапи Атлетик Глуждот Чорапи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еластична,Полиестер,Памук.Меки и удобни : овие деца е чорапи се направени од памук и полиестер, мека ткаенина прави удобен за носење, дише и еластична, што ги прави удобни за деца на нозе сите денот, погоден за децата на секојдневните активности.Ниско-намалување на дизајн : половина перница глуждот чорапи, со мазна пети шевовите и пета чини, одговара на детето нозе да обезбеди удобно носење искуство, и чорапи не се изложени кон надвор од чевли.Класичен стил : со традиционалните класичен стил и различни солидна боја, погоден за повеќето чевли и носи прилики, тогаш не трошат премногу време да се најде опремени чорапи, може да биде машина, измиени, едноставно за да се грижат.Секојдневно додатоци : погоден за децата секојдневно носење и спортски носат, училиште патување, играње, итн., можете да го носат на целата година.Количина и големина : секој пакет содржи 24 парови на детски чорапи, кои се прикажани во слика, ние нудиме различни бои и големини за да го изберете, ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купат.Карактеристики : Материјал : Направени од комбинација на памук и полиестер Големина : ве Молиме проверете ја големината пред да го купат Пакетот вклучува : 24 Парови Ниско-намалување на дете чорапи.

Особините