.

GELTDN Men' s Чорапи Памук Човек Црно Бела Бизнис Секојдневен Дише Ленти Двојно Игла Машки Долги Чорапи (Боја : А, Големина : Една Големина)

GELTDN Men' s Чорапи Памук Човек Црно Бела Бизнис Секојдневен Дише Ленти Двојно Игла Машки Долги Чорапи (Боја : А, Големина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Памук.На чорапи се исткаени со една игла чорапи машина, и sock тело е интегриран и беспрекорно spliced, и флексибилност е подобро.Три - димензионални пета, петицата е блиску-фитинг, мазна и мазна.Одење движење нема да чукнам вашиот нозе.Персоналните sock пети дизајн, умерена стегање и удобно мекост.линиите се јасно видливи, меки и удобни.Удобно искуство, меки материјали, fussy изработка, двојно - влакно изработка.На чорапи се исткаени со една игла чорапи машина, и sock тело е интегриран и беспрекорно spliced, и флексибилност е подобро.Три - димензионални пета, петицата е блиску-фитинг, мазна и мазна.Одење движење нема да чукнам вашиот нозе.Персоналните sock пети дизајн, умерена стегање и удобно мекост.линиите се јасно видливи, меки и удобни.Удобно искуство, меки материјали, fussy изработка, двојно - влакно изработка.Состојба : 100% сосема new Quantity : ( 10 пара)чорапи Sock тип : случајни, спортски Пакет се Вклучени : 20 Pcs= 10 Pairs ве Молиме овозможи 1 - 2cm отстапувања поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините