.

FUJITSU AOU18CL* 18,000 BTU ОТВОРЕНО ЕДНА ЗОНА DUCTLESS ИНВЕРТОРОТ МИНИ-СПЛИТ КЛИМА УРЕД ЕДИНИЦА, 19 ВИДОВИТ 208-230/60/1 R-410A

FUJITSU AOU18CL* 18,000 BTU ОТВОРЕНО ЕДНА ЗОНА DUCTLESS ИНВЕРТОРОТ МИНИ-СПЛИТ КЛИМА УРЕД ЕДИНИЦА, 19 ВИДОВИТ 208-230/60/1

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.VOLTS : 208/230 / ХЕРЦ : 60 / ФАЗА : 1 / ВИДОВИТ : 19. ЛАДИЛНИ : R-410 A / CFM : 412. ЛАДЕЊЕ BTU Е : 18,000. ТИП : ВОЗДУХОТ ИЗВОР.КОНЕКЦИИ : 1/4" X 1/2" ОДБЛЕСОКОТ.Ја заматува : 24 1/2"H 34"W 11 1/4"Г. ЗА УПОТРЕБА СО ЗАТВОРЕН МОДЕЛ #ASU18 CL (НЕ се ВКЛУЧЕНИ).

Особините