.

DecBlue 40 Компјутери Носот Восок Држи Носот Држи Носот Отстранување на Влакна се Држи Носот Восок Апликатори за Nostril Нос Чистење Уво Влакната Веѓа Отстранување на Влак

DecBlue 40 Компјутери Носот Восок Држи Носот Држи Носот Отстранување на Влакна се Држи Носот Восок Апликатори за Nostril

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Доволно Количество】 Пакет 40 компјутери носот восок applicators содржани во неа не се доволно за да можете да ја користите за најмалку 4 месеци. 【Мулти-функција】Носот восок стапови Идеален за нос косата, носот површина, веѓа област,На тркалезната глава може да се користи со депилација восок да се отстрани носот коса додека остри крајот се однесува на лицето мали области, како што се под веѓи, нос и уста. 【Ефикасно & Безболно】Многу луѓе кои ги користат носот восок applicators имаат далеку помалку болка отколку директна отстранување на влакна, и обликот на носот восок се држиме е само право за природни дизајн на ноздрите, повеќе ефикасни. 【User-Friendly & Safe】Нашиот нос восок applicators стапови е направен од премиум ABS, не-токсични, олово-слободни.Трајни производи за долгорочна употреба.Да може ефективно да се отстрани грозен носот коса без да му наштети на кожата на носот. 【Уживаат во Животот】Употреба на носот восок се држиме за чистење на носот коса редовно, ќе ни се направи дишат повеќе непречено, и е добар помошник за да се задржи лицето се чисти.Носот восок стапови апликатори се лесни за носење, достапни за мажите и жените, тоа ќе ви донесе добро искуство, тоа ќе ви донесе добро искуство, уживаат во подобар живот.

Особините