.

Spurtle Дрвени Прибор за Готвење - Со Дрвени Utensil Носителот и Лажица Остатокот 6 Компјутери Acacia Дрво Spurtle Кујна Алатка Utensil Сетови, Дупчиња Spatulas Spurtle Сет За што Служи, Меша

Spurtle Дрвени Прибор за Готвење - Со Дрвени Utensil Носителот и Лажица Остатокот 6 Компјутери Acacia Дрво Spurtle Кујна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСОК-КВАЛИТЕТ SPURTLES - Овие дрвени spurtle кујна алатка поставени се изработени од 100% висококвалитетен Acacia дрво, што значи дека тие се ослободени од сите адитиви & хемикалии, па тие не претставуваат здравствен ризик за вашето семејство.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ & ПРАКТИЧНИ - Овие 6 парчиња utensil сет со носителот може да ги исполни сите ваши кујнски прибор потреби можете да ја користите оваа готвење шпатула за готвење, печење, мешање тесто или стружење тегли и чаши дупчиња spurtle за одвод и вовлекува така ќе имаат точната големина ти треба кога ќе треба.ОТПОРНИ на ТОПЛИНА & ИЗДРЖЛИВИ - Овие дрвени spurtle поставени се добро познати за да биде топлина, отпорни на влага.Овие spurtle дрвени прибор за готвење нема да се топи додека готвење, што значи дека ќе трошат многу помалку пари на кујнски прибор со текот на времето.NON-STICK & НУЛА БЕСПЛАТНО - Дизајнирани со високо-квалитетни природни материјали и одличната изработка, овие кујна шпатула собата е направен со заоблени рабови, па тоа нема да го оштети вашиот nonstick површини за време на готвењето.Што значи можете да ги користите овие spurtle лажици на сите вашите скапоцени дома садови.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА ГОТВЕЊЕ ЕНТУЗИЈАСТИ - Тоа доаѓа со дрвена лажица носителот & spurdle одмор, со што овие spurtle кујнски прибор совршен подарок за вашите најблиски.овие алатки ќе ви amaze со нив со нивната практичност, како тие ќе бидат во можност да се подготват храна побрзо & се движи кон други нешта.Боја : Природна Дрво.

Особините