.

Бамбус Зачин Багажник, Кујна Контра Полица, 3-Ниво Countertop Чување Полиците, Биро Публикации со Прилагодлива Полица, Стои Зачин Багажник, Зачин Шише Тегли Носител на Coun

Бамбус Зачин Багажник, Кујна Контра Полица, 3-Ниво Countertop Чување Полиците, Биро Публикации со Прилагодлива Полица,

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ставете го во агол на табелата за да се зачува простор.Исклучителна бамбус дизајн и лесен-за-се соберат функции го прават тоа совршено решение за организација, во канцеларијата или дома.1" Помал интервал : 28cm/11.Едноставен изглед, со претходно drilled изглед.【Здрав и стабилен】 : високо-квалитетна бамбус структура за да се обезбеди солидна слој на спајс полици.Најдобрите кујнски помошник да се организира зачин шишиња и леќата шишиња висина-прилагодлив 3-слој кујна зачин решетката може да се приспособат на поголеми, повисоки и повеќе зачин шишиња за да зачувате простор на работата површината и да се обезбеди лесен пристап решение за готвачи. 【Да зачувате простор】 : слободно-стои три-слој мулти-функција за складирање решетката е многу погоден за вас да се организираат во сите видови на зачини, зачини, етерични масла, сосови, супа, конзерви и други предмети во едно парче.02" Напомена : 1.На врвот полица може да се користи за да се организира мала големина објекти, како парфем шишиња, паста за заби, лак или слика рамки.Природни материјали Бамбус кујна складирање и организирање на производи може да донесе природни и модерен изглед на било кујна простор, додека се издржлив и лесен за одржување.Совршена големина е совршена за countertops, кујни, кабинети, мали кујни и ресторани се Комбинираат.Материјал : Бамбус Големина : 41. Со цел да се направи полица постабилна, не заборавајте да се стегне завртки. Ги рек полица со влажна крпа за прв пат да го чистите.Кога готвење или печење, теглите, мирудии и зачини на леќата решетката може да биде лесно и брзо да се добијат.Дизајн за живот На полица е дизајниран со 3 слоеви за зачувување на објекти од различни големини.Здрав бамбус производи Наменети за агол складирање, чиста бамбус текстура, high-end материјали.Опремени со не се лизга душеци за да се осигура дека тоа нема да биде изгребани лесно, намалена или падна надвор.Поголеми предмети, како што се очила, potted растенија или документи може да бидат организирани на втората или третата полица, во зависност од вашата желба.Дали сте уморни од нередот прикажани на countertops во кујната, студии, и да се бања?Оваа полица може да ги реши вашите проблеми, така што не треба да се бараат во хаотичен countertops, кабинети и фиоките.2" (L x W x H) Горниот интервал : 7. 【Компатибилен декорација】 : Бамбус леќата рек совршено се вклопува со повеќето домашни декорации, без разлика дали тоа е традиционален, модерен, едноставен farmhouse, индустриски или други форми.Преносни стои полица можат да се движат слободно и се става во било која позиција на кујната countertop.Тоа не е претерување да се каже дека тоа може да се примени за секој агол од куќата.

Особините