.

Леќата тегла Кујна Зачин Тегла Леќата Кутија Зачин Рек Зачин Складирање Шише Тегли Транспарентен PP Сол црн Пипер Ким во Прав Кутија Алатка (Боја : Бела set)

Леќата тегла Кујна Зачин Тегла Леќата Кутија Зачин Рек Зачин Складирање Шише Тегли Транспарентен PP Сол црн Пипер Ким во

DEN 1481.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

BEIMODZ Можете да поставите различни зачини одделно, која е многу погодна за чување на зачини во кујната.Еко Пријателски Материјали : Thestorage сад condiment јар е направен од висок квалитет на храна квалитетен материјал, кој е еколошки, не-токсични, безбедни и здрави.Тоа може да се задржи вашата свежи зачини, мирис слободни, и да се спречи прашина или други нечистотии од загадувачки на мирудии.Површината на шишето е мазна, лесна за чистење, тешко да се одгледуваат бактерии, и здрави. [ Добра за Чување ] : Погоден за чување на сите видови на мирудии, леќата и зачини : сол, бибер, шеќер, зачини, пченка скроб и пилешко супа во прав и повеќе.

Особините