.

Плескавица Влечки, Нежно Мемориска Пена Не се Лизга Затворен Куќата Влечки Дома Чевли за Спалната соба Хотел Патување Спа

Плескавица Влечки, Нежно Мемориска Пена Не се Лизга Затворен Куќата Влечки Дома Чевли за Спалната соба Хотел Патување Спа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Мемориска Пена единствена.Соодветна Големина - Куќа влечки големини m (US5-8) и L (US9-12).Дома чевли голема големина и затворени пети дизајн го прават соодветни за повеќето нога видови.Квалитетен Материјал - Куќа чевли се составени од ултра-меки корални руно обвивка, мемориска пена, сол, како и високо-квалитетни ткаенина горниот, удобно и топло.Изработени од не-токсични растворливи во вода, бои, домот пантофли е еколошки пријателска алтернатива за еднократна употреба чевли.Лесно здравствениот Дом чевли рака и машина перат, без намалување, без топка.Мулти-Цел - Многу погодни за патување, хотел, спа влечки, но исто така и за игра и да научат во затворен простор.Идеален подарок - Персоналните дизајн, луѓето од сите возрасти можат да го користат тоа, многу соодветно за домашна декорација, или дечко, девојка, сопруг, сопруга роденден, годишнина, денот на вљубените, ноќта на Вештерките и Божиќни подароци.Големина : M(САД 5-8), L(НИ 9-12)Пакет : 1 x куќа влечки, 1 x Складирање мрежа bag Toe Стил : затворени пети Супериорен Материјал : ● Куќа влечки горниот дел е направен од добар квалитет памук фланелен боксери, кој има одлични breathability, влага апсорпција, и потење функција држи нозете сува и без мирис.● Дома чевли поставата усвојува супер меки fuzzy корални руно за да се обезбеди максимална удобност и топлина.● Домашни влечки единствена е направен на мемориска пена, против пролизгување, бучава-бесплатно, ја намалува болката при стоење, ги штити вашите стапала, и ќе не нула плочки или дрвени подови.Повеќенаменски : ● Голема затворен дома влечки да им помогне на ублажување на заморот, по долго ден на работа.● Кога ќе се соберат mail пораки или да ги собереш весници во близина на вашиот дом, можете да ги носи отворено чевли.● Шарени и персоналните шема влечки совршено се совпаѓа со домашна облека, пижами, или nightgowns да декорирате вашиот дом.● Кога пријатели посета, поздрави ги со мека и пријатна влечки.● Пренослив, погоден за патување, хотели, спа влечки, релаксирачки чевли на авиони или автомобили.Голема Подароци : Кога Валентин е Ден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, Велигден, и другите празници кои доаѓаат, како идеален подарок за татко, мајка, пријатели и колеги, се задржи топло во текот на зимата.Одржување совети : ● Машина и вода за миење може да се користи постојано.● Миење со благ детергент.● Не чекор на влажна подлога.

Особините