.

Моден Фенг Шуи Handmadetraditional Сон Catcher Ѕид Виси Украс Декорација 24 L

Моден Фенг Шуи Handmadetraditional Сон Catcher Ѕид Виси Украс Декорација 24 L

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На продажба е за еден Сон Catcher Ѕид Виси Украс.Материјал : Hemplike трева, монистра и пердуви.Дијаметар на прстените : околу 7" (најголемата врвот).2.5" ( во средината). 3 мали прстени' -2".Вкупно околу 24" во должина вклучувајќи го и виси низа ( string е околу 4" ).Одличен дизајн, совршено како уникатен подарок.Скапоцен камен Убавина Бизнис Продавница за скапоцен камен Онлајн Убавина продавницата е основана како мало онлајн продавница во Северна и Јужна Америка.Еден од нашите најголеми страсти е да им помогнеме на другите.Кога почнавме со нашата работа, јас ужива помагање на други со нашите најдобри.Ние како им помага на луѓето да најдат решенија кои ги задоволуваат нивните специфични потреби.И на нашите клиенти ќе добиете добра искуство од нас.Ви благодарам многу.Превозот Политика ..Ние испрати објект со меѓународните превозот.Сите производи биле испратени од различни локација зависи од видот на објектот.Повеќето наредби се обично бродови во 2-3 дена.И ние очекуваме дека во вашиот предмет мора да пристигнат во рок од 17-27 работни дена по на вашата држава и вашата земја.

Особините