.

uxcell a14010700ux0217 DC 6V 2 кг Наизменична Electromagnet Магнет Електромагнетниот Лифт Држи, 0.63 Ширина, 0.98 Должина

uxcell a14010700ux0217 DC 6V 2 кг Наизменична Electromagnet Магнет Електромагнетниот Лифт Држи, 0.63 Ширина, 0.98 Должина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име На Производ : Electromagnet;Тип : Вовлечени Тип;Материјал : Метал, Електронски Делови.Номинална Напон : DC 6 V;Номинална Струја : 0.03 A;Моќност : 0.19 W. Атракција : 2 Kg/4.4 lb;Моќ На Тип : Наизменична 50%;Max Моќ На Време : 2 Секунди.Вкупната Големина : 16 x 25мм / 0.63" x 1"(Кол.*T);Должина на Кабел : 23cm / 9".Тежина : 20g;Пакет Содржина : 1 x Electromagnet.DC 6 V 2kg наизменична electromagnet магнет електромагнетниот лифт држи, име на производ : electromagnet, Тип : вовлечени Тип, материјал : метал, електронски делови.

Особините