.

JYDQM Хималаите Солт Светилка Розова Сол Камен Ноќ Светлина USB Батеријата Табела Светилка Ноќни Ламби Ноќ Светлина Дома Декорација се Разбудам Светлина (Големина на :

JYDQM Хималаите Солт Светилка Розова Сол Камен Ноќ Светлина USB Батеријата Табела Светилка Ноќни Ламби Ноќ Светлина Дома

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сенка материјал : железо + пластика.Тип на прекинувач : копчето тип.Стил : селски.Напон : 4.5-5 (В).Применливи простор : дневна соба, студија соба, спална соба.Сенка материјал : железо + пластика.Тип на прекинувач : копчето тип.Стил : селски.Напон : 4.5-5 (V)е Применливо простор : дневна соба, студија соба, спална соба.ефект : На сол светилка може да го намалите стресот, да им помогне на луѓето да се релаксираат, и за стабилизирање на расположението, може да помогне за подобрување на спиењето алергии расположение и да се релаксираат.Мерки на претпазливост : Кога воздухот е релативно влажен, површината на сол светилка може да биде навлажнета или се претвори во вода.На влага ќе исчезне автоматски по осветлување на сол светилка за некое време.Кога постои прашина на површината на сол ламба, се претвори во сол светилка за неколку часа.По површина е сува, избришете ја со чиста мека крпа или со употреба на мала правосмукалка да се отстрани прашина.Не исплакнете со вода кога новиот сол, пристигнува (мокра брише, влажна крпа за да ги исклучите прашина!Стави го да се исуши и да се стави тоа во светилка.)Пакет листа : 1 *Биро lampspecial потсетување : 1. Сите производи расте.Поради различни монитори, различни камера опрема, различни осветлување, итн., хроматските аберации може да се случи.Ако сте премногу чувствителни на бои, ве молиме да се купи со претпазливост.2. Рачно мерење на големината на производот, големината на грешката е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да се справи со тоа внимателно.Ве молиме обрнете внимание на подолу : 1.Со оглед на безбедно превозот,некои од светилки не се целосно состави.Но, сите се многу лесно да се соберат со себе,било каков проблем, ве молиме contacu us2. Некои од светилки се со Изработка дефекти,како што тоа се прави на машина.Перфекционист pls мислат добро пред да нарачате.

Особините