.

Северна Америка Сол 41018 Голема 6 Трага Сребро Минерални Милениче Додаток, 50-Фунти

Северна Америка Сол 41018 Голема 6 Трага Сребро Минерални Милениче Додаток, 50-Фунти

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

50 Lb.Голема 6 Трага Минерални Блок Ag Сол.Содржи 6 Основни Микро Минерали : Цинк, Манган, Кобалт, Бакар, Јод и Железо.Потребни За Основна Здравствена Заштита На Животните.Формулиран За Сите Класи На Месо и Млечни Говеда, Свињи и Коњи.Одличен За зголемување на телесната Тежина, Хранење ефикасноста на пополнување и Целокупната Стадо Перформанси.Опис на производот Американски Stockman, 50 lb.голема 6 трага минерални блок ag сол.Содржи 6 основни микро минерали : цинк, манган, кобалт, бакар, јод и железо.Потребни за основна здравствена заштита на животните.Формулиран за сите класи на месо и млечни говеда, свињи и коњи.Исклучително времето-отпорни.Оваа 50 lb.блок е одличен за зголемување на телесната тежина, хранење ефикасноста на пополнување и целокупната стадо перформанси.Од Производителот Северна Америка Сол 41018 Трага Mineralized Сол Блок.

Особините