.

HOTNIU Водат Троседот Покрие Печатени Каучот ги Покрива Троседот Slipcovers за 3 Перница Каучи Еластична Универзална Мебел Заштитник со 1 Pillowcase (Голем, Бел Цвет)

HOTNIU Водат Троседот Покрие Печатени Каучот ги Покрива Троседот Slipcovers за 3 Перница Каучи Еластична Универзална Мебел

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ДИМЕНЗИИ Двојка широк од 53" 67"; 3 Седишта Троседот од 68" на 86"; 4 Седишта Троседот од 88" да 114".Со цел да се добие подобра шопинг искуство за купувачите, секој троседот покрие вклучува 1 бесплатно во pillowcase + против пролизгување пени во пакет. ✔ВИСОКО ВОДАТ СУПЕР ОДГОВАРА МАТЕРИЈАЛ : Високо растеглив мека полиестер spandex ткаенина дава совршен покриеност на вашиот каучи.Оваа опремени троседот slipcover е совршен за да се покријат троседот во тесно поврзана начин да им даде на брчки-слободен изглед со совршен ефект.Не се лизга пена статии се предвидени да се стави во седиште перница набори да се направи маска остане во место обезбедување на чисти изглед со меко и удобно се чувствуваат.Природно обоена без боја засенчување или исчезнува направено. ✔ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СИТЕ-КОЛО ЗАШТИТА : еластичен каучот опфаќа погоден за повеќето видови на софи.Уредни крои; 360 степени Целосна покриеност.Freshens до секој дом оркестарот!Оваа еластична универзална каучот slipcover обезбедува целосна заштита за вашиот софи одржување на вашиот мебел далеку од дамките, домашно милениче коса, нечистотија, канџи, носат и солза, и други штети.Тоа е одлично за семејствата со деца, мачки и кучиња или за некој бара економично решение за мебел заштита. ✔FRESHEN ВАШИОТ ДОМ ОРКЕСТАРОТ : Овие шема печатени троседот slipcovers со голема разновидност на исклучителна уникатен дизајн и боја додадете елеганција во вашиот дом оркестарот кој веднаш да заличи до вашиот стар мебел.Универзалната каучот опфаќа одговараат за нормален 1/2/3/4 перница каучот, L-облик троседот, armless троседот, futon троседот, софа кревет.Забелешка : ве Молиме осигурајте се дека вашиот пресек софи имаат празнини и ќе треба цел повеќе од 1 парче (ве Молиме според големината на табелата). ✔ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА .Разни модели, за појавување на pillowcases и јадење стол опфаќа за вашиот избор.Ако ви требаат повеќе, ве молиме кликнете на перница покрие подолу за да се купи одделно.Дајте му на вашиот дом оркестарот модерен изглед со минимален напор;Разни модели, за појавување на pillowcases и јадење стол опфаќа за вашиот избор.На потпирачи за раце треба да бидат вклучени при мерење на должина на троседот;ве Молиме мерење на должината (A-B) според методот што е прикажано на сликата.Ако вашиот тросед должина е многу блиску до максималната должина, ве молиме, изберете ја поголем големина.

Особините