.

Лесно Ќе Геометриска Жакард Покрива Троседот, Каучот Опфаќа за 3 Перница Каучот, L Форма Пресек Опфаќа за Кучиња, Перат Луксузен Кревет Ќебе, Мебел Заштитник за дома?

Лесно Ќе Геометриска Жакард Покрива Троседот, Каучот Опфаќа за 3 Перница Каучот, L Форма Пресек Опфаќа за Кучиња, Перат

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : 40% Памук + 60% Полиестер Жакард Ткаенина.Внимателно ткиво за да се обезбеди мекост, богата текстура и издржливост.Одлично се Вклопуваат : Ние препорачува 71x 102 инчен за фотелја, 71x 118 инчен за двојка, 71x 134 инчен за троседот и 91x 134 инчен за xl-троседот.Совршен за различни мебел видови, па дури и некои чудни облик на каучи.Ве молиме погледнете го мерење водич пред купување.Ова троседот во фрли маска може да се користи како еден кревет, стол, пресек троседот маска, каучот ќебе, или декоративни tablecloth.Имаме 7 бои и 4 големини за вас да се избере.Навистина прекрасна, додава екстра текстура на вашиот ентериер.Лесен за инсталација : Ќе се направи во ниеден момент!Само drape на тоа, Навивам никакви дополнителни ткаенина во јазот.Една минута за свеж изглед за yous троседот.Лесно се Грижи:Машина перат, миење на температура околу 30 целзиусови степени, благи перат детергенти се советува, ве молиме да не кајгана.додава практичноста на миење и сушење лесно.Лесно Ќе бренд домаќинство, фабриката е во развој и производство на високо-квалитетни апарати за домаќинство статии за десет години.Брендовите цел : да се направи домови поудобно.Мек Материјал : Висок квалитет и удобни материјали.Комунални : дава свеж изглед и пријатно чувство, додека за заштита на мебел против дамки, носат и солза.Лесен за Инсталација : Само да се стави на троседот.Advisement : . 1.Машина мие со ладна вода.Измијте посебно во нежни циклус.Користење на благи перење детергент.Собори сува со ниска топлина.Не кајгана. 2. Поради различни компјутер/екранот се прикажува, бојата на производот може да биде малку различен од сликата.И бидејќи ние сме што нашите производи со рака, може да има отстапување на околу 2 cm.

Особините