.

Брилијантен Сонце Париз и Toile Флорални Крпеница, Реверзибилна Голема Софа Заштитник на Седиштето Ширина до 70, Мебел Slipcover, 2 на Рака, Каучот се Лизга Покритие за Миле?

Брилијантен Сонце Париз и Toile Флорални Крпеница, Реверзибилна Голема Софа Заштитник на Седиштето Ширина до 70, Мебел

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Faux Памук Мека Микрофибер Три Слоеви.ЗАШТИТА СО УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Париз и Toile Флорални комбинација на обрасци, со vermicelli quilting, елегантен, исклучителен и уникатен.Чувајте ги вашите троседот и мебел свежи и да ги заштити против хаос.Обратна да координативно шема на бои.Домашни миленици пријателски.Направени за подобрување на ентериер.ИЗДРЖЛИВИ И УДОБНО : Премиум квалитет на микрофибер и екстра мек пополни, 2" vermicelli quilting, направена да трае.Овој дизајн е под надградба.Надгради се лизга отпорни појавување на производи се : X-large преголеми троседот заштитник, преголеми регулируема облегалка заштитник, чаир заштитник, и организатор на троседот столовите.Ова троседот во заштитник како 70" за големи троседот и 54" за преголеми двојка се ' уште е реверзибилна.Ве молиме љубезно ве молиме да забележите.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Одговара на повеќето големи троседот до 70" ширина на седиште.Повеќе опции се достапни : X-Large Преголеми Троседот (78" ширина на седиште), Преголеми Двојка (54" ширина на седиште), Преголеми регулируема Облегалка (28" ширина на седиште), Чаир (23" седиште ширина).Ве молиме погледнете ја нашата Мерење Водич за повеќе инструкции.И ве молам мерка пред купување.Појавување на декоративни кавга перница шамс, организаторите и ватенка проекти се достапни за дополнително купување.ОСТАНУВА ВО МЕСТО : Секој slipcover вклучува еден 2" широк рака со соодветен тон на боја, висок квалитет.Двете должина и hooking позиции се прилагодливи.НЕ СЕ ПРЕПОРАЧУВА ЗА КОЖА.ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење ладно и собори сува ниска, не кајгана.КУПИ СО ДОВЕРБА и се Грижи Слободен Гаранција.Можете да не контактирате за било какви прашања и ние ќе одговорат многу брзо.Вашето задоволство е наша најголема важност!.

Особините