.

Swanna Водоотпорен Јасно Пластика Подебели 36RH x 18 FH x 84W x 40 D, Двојка Троседот/Каучот Покрие - Винил Shield Троседот Slipover Мебел Заштита за преместување (Двојка -1 Пакет)

Swanna Водоотпорен Јасно Пластика Подебели 36RH x 18 FH x 84W x 40 D, Двојка Троседот/Каучот Покрие - Винил Shield Троседот

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ПОДЕБЕЛИ ТРОСЕДОТ ПОКРИЕ】 : Нашите миленичиња каучот маска е направена од силна, премија одделение 0.15 mm густа пластика.Екстра дебели,трајни и водоотпорен.Исто така, тоа може да се користи на кои можете да расклопување и повторно да го инсталирате како што е потребно. 【ПЛАСТИЧНИ CLAWING ОТПОРНИ на КАУЧОТ ЗАШТИТНИК】 : The ultimate троседот slipcovers за домови со домашни миленици и/или деца, Каучот корица вклопува во добро со троседот и да се обезбеди во близина на невидливи заштита.Тоа нема да го оштети појавата на софата додека се спречува уништувањето на кучиња и мачки. 【Се ЧУВА ЧИСТ】 : Водоотпорен покрива троседот, Едноставно ги дамка-отпорни ПВЦ чистат со влажна сунѓер или мека крпа кога е потребно.Тоа го штити вашиот тросед од мачка канџи додека се далеку од прашина, нечистотија, домашно милениче коса и мачка пишам.чувајте ги вашите мебел во совршена како нов услов година по година. 【ИДЕАЛЕН за КОРИСТЕЊЕ】 : каучот покрие совршено го штити троседот од дофат на деца и домашни миленици, и исто така го спречува прашина загадувањето.Таа е идеална каучот покритие за време на реновирање или слика работа.Обезбедува привремена заштита додека се движат или чување. 【ГОЛЕМИНА】 : 84"Широк×36"Backrest Висина×18"Потпирач Висина×40"Длабоко, па ве молиме имајте во предвид овие димензии, и бидете сигурни дека нашите троседот поклопецот е право одговара за вашиот кауч.Боја : Двојка Троседот-1 Пакет.

Особините