.

subrtex Жакард Damask Троседот Slipcover со 3 Одвоени Седиште Перница Каучот Покрие Водат Перат Мебел Заштитник за 3-Седишта Конвенционалните Settee за Деца, домашни Миленици (Го?

subrtex Жакард Damask Троседот Slipcover со 3 Одвоени Седиште Перница Каучот Покрие Водат Перат Мебел Заштитник за 3-Седишта

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ : Нашата slipcovers се направени со високо еластична жакард damask материјал, така што може да се вклопи во ПОВЕЌЕТО софи или столици.Памук-како мекост и висока издржливост.Мерење Водич : 2 големини се достапни На : medium (57"-70" во ширина)/ големи (72"-92" во ширина).Секој перница капак (20"-27.5" во должина, 20"-25" во ширина, 2"-9" во дебелина).Ве молиме погледнете го упатството на сликата за повеќе детали.АТРАКТИВЕН ДИЗАЈН : На жакард damask шема дизајн со 6 бои-едноставен, но елегантен.Одлична боење процес го прави нашето троседот покрие машина перат.Еластични јамки пораби на дното за да се обезбеди slipcover остане во место.Цена-Заштеда : Префрлете се до вашиот дом оркестарот со деликатни мали проверки шема - совршено да се совпаѓаат со вашиот модерен дом опремување со објекти.Мала промена го прави голема разлика.Разни colorways достапни за лесна замена.ГАРАНЦИЈА : За секој троседот slipcover што го продаваат, што гарантираат по-продажба на услуги.Ако имате било каков проблем при користењето на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.ЗА SUBRTEX.Во Subrtex, ние веруваме дека среќата почнува дома, која е причината зошто ние се стремиме да се дизајнира најдобар дома essentials за вас и вашето семејство.Нашите троседот slipcovers се направени од страна на премиум ткаенина која е со висок квалитет и мекост, својата вид на уживате за вас и вашите домашни миленици.Постојат многу уникатен дизајн, модели на располагање, со солидна боја дизајни.Овде, во Subrtex, ние ќе го направи вашиот дом некое потопло место.

Особините