.

Завртка 10-50pcs М2 М2.6 M3 M3.5 M4 M5 M6 Црна 8.8 Одделение Јаглероден Челик Ален Главата Хексадецимален Завртки Хексагонални Штекер Капа на Главата Само Прислушување Завртки ?

Завртка 10-50pcs М2 М2.6 M3 M3.5 M4 M5 M6 Црна 8.8 Одделение Јаглероден Челик Ален Главата Хексадецимален Завртки Хексагонални

DEN 300.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Материјал : Одделение 8.8 Јаглероден Челик.Големина : М2 М2.6 M3 M3.5 M4 M5 M6. Генерички Завртка Асортиман комплет со различни големини,да ги задоволат вашите дрво и различни хардверски заклучен потреби.Тема дизајн на површината на завртки,избегнување на завртки да биде ослободен ефикасно.

Особините