.

binifiMux 160pcs М2.5 Црна Хексадецимален Штекер Кап Завртки Само Заклучување Ореви Асортиман Комплет, 12.9 Одделение Јаглероден Челик, М2.5 x 10мм/ 12mm,/ 16mm/ 18mm/ 20mm

binifiMux 160pcs М2.5 Црна Хексадецимален Штекер Кап Завртки Само Заклучување Ореви Асортиман Комплет, 12.9 Одделение Јаглероден

DEN 249.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

【♖♖】Име на производ : М2.5 Хексадецимален Штекер Завртки и М2 Nylock Ореви за Полнење;. 【♖♖】КОЛИЧИНА : 160pcs; 【♖♖】Боја : Црна; 【♖♖】Материјал : 12.9 Одделение Јаглероден Челик;. 【♖♖】Пакет : 60pcs М2.5 Најлон Само Заклучување Ореви, 100pcs М2.5 Хексадецимален Штекер Кап Завртки, еден клуч;. 【♖♖】Големини : М2.5 x 10мм , М2.5 x 12mm, М2.5 x 16mm, М2.5 x 18mm, М2.5 x 20mm.

Особините