.

iExcell 250 Компјутери M3 x 6/8/10/12/16mm од не ' Рѓосувачки Челик 304 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Асортиман Комплет

iExcell 250 Компјутери M3 x 6/8/10/12/16mm од не ' Рѓосувачки Челик 304 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ Вклучува 250 Компјутери, 5 Големини, М3 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки : M3 x 6mm М3 х 8мм M3 x 10мм M3 x 12mm M3 x 16mm, Широко се Користат во Различни Апликации. ✔ Материјал на Завртки : не ' Рѓосувачки Челик 304, Висока Јачина И Анти-корозија во Разни Услови. ✔ Вклучува 1 Buc Хексадецимален Клуч , Хексадецимален Големина : 2,5 mm, да се Вози Овие Навртки Удобно и Лесно. ✔ Материјал од Хексадецимален Клуч : Хром-Vanadium Челик, Никел Позлатен, Повисока Сила И Анти- ' рѓа. ✔ Пакет : Сите Овие Навртки и Хексадецимален Копче Спакувани Во Здрав Лесно-употреба Пластични Storagebox.Може да Биде Организиран Удобно и Лесно.

Особините