.

Премиер-Линија 9178581 Socket Head Кап Завртки, Хексадецимален (Ален) Диск, во 1/4-20 X 1-1/4, а во Црна Оксид Обложен Челик, 10-Пакет

Премиер-Линија 9178581 Socket Head Кап Завртки, Хексадецимален (Ален) Диск, во 1/4-20 X 1-1/4, а во Црна Оксид Обложен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 1/4 инчи-20 X 1-1/4 инчи.Хексадецимален (Ален) Се Вози.Инсталира користење на Ален клуч.Може да се користи во тесни простори каде може да не биде простор за приклучок алатка или клуч.Често се употребуваат во машини, алатки & умира.

Особините