.

Моето Срце Е Во Северна Каролина Форма Во Бело 1 мл Јасно Shot Чаша

Моето Срце Е Во Северна Каролина Форма Во Бело 1 мл Јасно Shot Чаша

DEN 262.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кој ја вашата омилена држава, нашата гравирани Состојба на Рудникот шут очилата се со висок квалитет и сигурни да ги инспирира државата гордост во секое место.Заличи на нечија ден со оваа забавна држава shot чаша во забава bold печати кои може да се пофали, "Северна Каролина Форма".Секој шут стакло е направен издржливи и долготрајни и најдобри рака измиени.Има 1 мл на вашиот повеќето flavorable дух.Совршен прилог на било бар или човек пештера.Бродови во заштитна амбалажа.Подготвени да се надарени за тоа посебно некој со уникатна смисла за хумор.За Лицето Дизајни е основана во 1998 година и стана репер за heartwarming giftware која ги комбинира оригиналност, креативност, висок квалитет и исклучителна вредност.Дизајнери и производ програмерите на Околу Лицето Дизајни се секогаш предизвик себе за воведување на нови материјали, цена поени, функционалноста, бои, поговорки, и трендови е од суштинско значење при утврдувањето на нас за разлика од конкуренцијата.

Особините