.

Gaeirt Фотографија Кутија, Водоотпорен Фото Светилка Кутија 2800K ‑ 5800K Издржливи со 6‑Боја Монтажни Позадина за Фотографски

Gaeirt Фотографија Кутија, Водоотпорен Фото Светилка Кутија 2800K ‑ 5800K Издржливи со 6‑Боја Монтажни Позадина за Фотографски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спецификација : Предмет Тип : Фото Студио Box Material : Водоотпорен cloth Photo Студио Кутија Големина : Прибл. ☪☪ОПРЕМЕН СО 6‑БОЈА МОНТАЖНИ ПОЗАДИНА : (white/black/тен/сино/зелена/црвена), направен на подебели ПВЦ и хартија, силни и издржливи, анти‑навремено, можете лесно може да го промени боја на позадина и да се изгради различни во зависност од вашите потреби.Без завртки. Опремен со 6‑боја монтажни позадина (white/black/тен/сино/зелена/црвена), направен на подебели ПВЦ и хартија, силни и издржливи, анти‑навремено, можете лесно може да го промени боја на позадина и да се изгради различни во зависност од вашите потреби.7 in Light Извор : LEDDimming Копчето : Три бои и десет одделенија и steples Voltage : 5 VCurrent : 1.Користете трајни и водоотпорен tote торба, и може да се користи на многу места, без да се зема премногу простор. Три‑тон светлина, интегрирани со висока боја рендерирање индекс 144 високо‑квалитетни LED светилка монистра, dimmable боја температура спектар на 2800 K ‑ 5800 K, можете лесно може да го прилагодите осветлувањето на екранот за да се добие саканиот осветлување ефект.Чекор 3 : Поврзување на напојување и го користат. 40 x 40 x 40cm/15. Фото студио кутија има повеќе дупки, можете да изберете било кој агол да се земе слики од различни агли употреба на повеќе функции за да се добие убава фотографии што сакате. Опремени со висока боја рендерирање индекс, без треперење, може да се создаде посветла и помек светлината, за да се направи вашите фотографии да изгледаат природно, и фото текстури се многу убави. ☪☪ФУНКЦИИ : Фото студио кутија има повеќе дупки, можете да изберете било кој агол да се земе слики од различни агли употреба на повеќе функции за да се добие убава фотографии што сакате.Како да го Користите : Чекор 1 : Unroll студиото. Со посебен виткање дизајн, целиот подвижен прстен светлина кутија може да се состави во само 10 секунди.Не постои комплицирано осветлување изгледот.Без да застане. ☪☪ОПРЕМЕНИ СО ВИСОКА БОЈА РЕНДЕРИРАЊЕ ИНДЕКС : без треперење, може да се создаде посветла и помек светлината, за да се направи вашите фотографии да изгледаат природно, и фото текстури се многу убави.

Особините

Item Type:
Photo Studio Box
Material:
Waterproof cloth
Photo Studio Box Size:
Approx. 40 x 40cm/15.7 x 15.7in
Unfold Size:
Approx. 40 x 40 x 40cm/15.7 x 15.7 x 15.7in
Light Source:
LED
Dimming Button:
Three colors and ten grades and steples
Voltage:
5V
Current:
1.8A - 2.4A
Power:
9W - 12W
Light Beads:
144
ColorTtemperature:
2800K - 5800K
Package List:
1 x Photo Studio Box1 x Support Backboard :
1 x Manual :
6 x Background Paper :