.

ВОЛ Про 3-Парче Нерѓосувачки Челик Base Снимање Малтерисување Заеднички Нож во Собата со Ox Зафат Рачки - 6 10 12

ВОЛ Про 3-Парче Нерѓосувачки Челик Base Снимање Малтерисување Заеднички Нож во Собата со Ox Зафат Рачки - 6 10 12

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРО КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СНИМАЊЕ / МАЛТЕРИСУВАЊЕ НОЖ ШПАТУЛА SET - За base снимање и доработка, малтерисување, сува обвивка.УЛТРА УДОБНОСТ, НЕ се ЛИЗГА ВОЛ ЗАФАТ РАЧКИ - Rubberized се справува обезбеди одлична контрола, изолација од студ и сигурна потпора.СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА ОД FLEX И СИЛА - За големо чувство, чувствителност и контрола.НЕРЃОСУВАЧКИ НОЖЕВИ ЗА СУПЕРИОРЕН ' РЃА ОТПОР - Не се грижиш за рѓа формирање, спротивставувајќи и промена на бојата.ЗАЕДНИЧКИ НОЖ КАРАКТЕРИСТИКИ МЕТАЛ ОГРАНИЧЕНИ КОВАЛЕ-на КРАЈОТ на РАЧКАТА за поставување на ноктите и пишување белешки на ѕидовите.Сет од најпопуларните големини на OX base / sheetrock снимање, малтерисување, drylining, завршувајќи китови ножеви.Ги вклучува следните ножеви : 6" од не 'Рѓосувачки Челик Чекан Крајот Заеднички Knife10" од не 'Рѓосувачки Челик Снимање/Завршувањето Knife12" од не ' Рѓосувачки Челик Снимање/Завршувањето Нож Сите ножеви функција на rubberized Вол Зафат рачка за чувствувате чувствуваат, удобност, контрола и изолација од студ. 6 инчен нож карактеристики метален чекан падна рачка за поставување на ноктите и означување на ѕидовите.Ножеви имаат одлична комбинација од flex и сила за совршен чувствуваат и заврши.

Особините