.

Tengoait Младата Топло Зима Snowsuit Бебе Тело, Дебел Памук Jumpsuit Onesie Outerwear

Tengoait Младата Топло Зима Snowsuit Бебе Тело, Дебел Памук Jumpsuit Onesie Outerwear

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Долу Памук,Полиестер.Патент затворање. 【Голема Дебела Квалитет】 : Бебе топло jumpsuit romper, надворешниот слој изработен од полиестер и акрил на платно, поставата слој составен од надолу памук, соочи се.Fuzzy поставата сите низ ракави, назад, и аспиратор.Мулти-слој ткаенини се фиксни и stitched во дијамант форма, нема лесно да се движат руно.Држи бебе супер топло, убаво одговара премногу.Многу пријатна & симпатична!. 【Супер Симпатична Дизајн】 : Ова дете зима jumpsuit беше единствена боја на изглед, едноставни и стилски, како Божиќ шапка надворешниот продолжување на хаубата има мечка уво декорација, така што бебето главата и ушите остане топол кога се надвор, на предната страна на бебе облека, со мала цртан филм ѕвезда и џебови, вашето бебе ќе биде многу среќен да ја види оваа симпатична дизајн. 【Казна за Шиење Процес】 : со цел да се олесни бебето активности, телото и ракавите на овој snowsuit се stitched со истиот проред, повеќето специјални е на задната страна на грбот надолу користење на три слоеви на компактен quilted памук крои, така што на облека задржи во добра форма многу блиску до бебето тело, не изгледа лабава и се дебели. 【Двојно Невидливи Патент】 : ова бебе snowsuit со две работи многу мазна патент, па дизајн е многу удобен за бебето да се менува пелени и го стави на и полетување, надвор на патент левата лента на печатени полиестер ткаенини, се крие патент,така што onesie изгледаат поубаво, на патент главата е метал мечка, силни и издржливи. 【Лесно да се Стави На и полетување】 : Во прилог на лесно да се стави на и полетување на патент, дизајн на ракавите на оваа облека поставата е исто така многу внимателен, телото на памучна јакна е дебела и топло руно, поставата на ракавите со мазни полиестер, не грижете се за да им помогне на бебето да се облекуваат, грбот не се свитка непречено.

Особините