.

Чиста Издржам Снешко Смета Крстот Бод Украс за Полнење Мил Хил 2020 Џим Брегот JS202013

Чиста Издржам Снешко Смета Крстот Бод Украс за Полнење Мил Хил 2020 Џим Брегот JS202013

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чиста Издржам Снешко е една збирка од шест 2020 Џим Брегот Божиќ украс колекции : Давање на Подарок Снешко, Пердувести Пријатели Снешко, Чиста Издржам Снешко, Зима Желби на Дедо мраз, Подарок Имајќи Дедо мраз, Бонбони Трска Дедо мраз.Комплет доаѓа со целосни инструкции вклучувајќи крстот бод шема и илустрации.Приближната Дизајн Големина : 3.5 инчи, широк x 5 инчи висок (8.8 cm x 12.7 м).Комплет вклучува сите Мил Хил Стаклени Монистра, Мил Хил 14 Смета Бела Перфорирана Хартија, забен конец, и игли се потребни за да се заврши на крстот stitched парче.Секој украс ќе донесе разлика на вашиот крстот бод колекција.Уживајте во нив, на дрво, венец или грабеж оваа сезона.Чиста Издржам Снешко Beaded Смета Крстот Бод Комплет - Мил Хил 2020 Џим Брегот Божиќ Украси Колекција JS202013 - Чиста Издржам Снешко е една збирка од шест 2020 Џим Брегот Божиќ украс колекции.Секој ќе донесе разлика на вашиот крстот бод колекција.Уживајте во нив, на дрво, венец или грабеж оваа сезона.Приближната Дизајн Големина : 3.5 инчи, широк x 5 инчи висок (8.8 cm x 12.7 м).

Особините