.

Smart Watch Направи/Одговорите на Повик,Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето IP68 Водоотпорен Музика Smartwatch Крвен Притисок Спиење Калории Тракер Чекор Контра iOS Android Ви?

Smart Watch Направи/Одговорите на Повик,Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето IP68 Водоотпорен Музика Smartwatch Крвен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Печати на враќање превозот етикета.78") Бендот Должина : 235mm(9.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Изберете различни вежбање режими за да се добие во реално време статистика за време на вашето вежбање. 【Отчукувањата на срцето Следи Види】Тоа може да го следи вашиот отчукувањата на срцето,да ви помогне да се фокусира на здравјето,green light sensor LED светло анализи на протокот на крв под кожата,во реално време се прикаже на отчукувањата на срцето,можете исто така да прикажете повеќе сеопфатни податоци преку мобилен СТАН.0 или погоре,Андроид 5. 【Спортски Режими】smart watch имаат повеќе спортски режими,песна и следење во реално време.Ова ви овозможува да биде во контакт во текот на целиот ден. 【Висок Квалитет, Smart Watch】1.Повеќе бира може да биде вклучен,IP68 водоотпорен може да се користи нормално во сцени како што се миење раце/rainny дена.Направи вежбање и фитнес повеќе ефикасен,и да ви помогне да се разбере и подобро да се организира на вашиот тренингот.1 Батерија : 260m Ah Работат Тип : Целосен Екран на Допир за Полнење Тип : Магнетни Полнење Време на Мирување : 3-5 дена работното време,времето на мирување 30 дена Продавница Музика Флеш : 256 M СТАН : H Бенд Поддршка Јазик : Кинески,германски,англиски,италијански,шпански,Француски,Јапонски,руски Бара : IOS 9.Печати на враќање превозот етикета.51") Бенд Ширина : 20mm(0.0 или над Она што е во кутијата? - 1*Види - 1*Види Поле - 1*Прирачник - 1*Полнење линија за Било какви прашања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние секогаш ќе го понуди најдоброто решение за вас. 【Bluetooth Повик】Hi-Fi звучник ви дава одлична искуство.79") Dial Случај Дебелина : 13mm (0.25") Тежина : 58g Забелешки : - Водоотпорен : IP68 Водоотпорен - НЕ се погодни за топла вода за капење,нуркање,пливање,вода поврзани со работа Хардвер : Големина на Екран : 1.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Карактеристики : Мултифункционален : - Pedometer : чекори,калории,дистанца - Bluetooth Повик - Bluetooth Музика - отчукувањата на Срцето Монитор/Крвен Притисок - Спортски Режими - Спиење Монитор - Аларм/Sedentary Потсетници - Далечинскиот управувач за Камера - IP68 Водоотпорен - Порака за Известување Спецификација : Dial Облик : Тркалезна Случај Материјал : Цинк Легура Бенд Материјал : Силикон Затворач Тип : Тока Боја : Црна,Розова,Сива Dial Случај Дијаметар : 45.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.28-инчен full touch екран,цинк легура прецизни занает,носи чиста и нежна екранот,со силиконска лента е лесно да се носат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.28-инчен колор целосен екран на допир, Bluetooth : Bluetooth 5.

Особините