.

#N/D D13 Smart Хривнија Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето Следи Smart Бенд IP67 Водоотпорен Спорт за Android, iPhone

N/D D13 Smart Хривнија Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето Следи Smart Бенд IP67 Водоотпорен Спорт за Android, iPhone

DEN 286.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Функција : . 1.Кога ќе почнат да се кандидира или крстоносните, што понекогаш не можат да знаат граница, а потоа се чувствуваме толку уморни и дури и не може да се движи нозете следниот ден.Во тоа време, можете да се потпираат на овој паметен wristband да ви помогне.Работи и го успорува кога крвта со кислород прикажани на wristband е премногу ниско и се премногу високи. 2.Понекогаш може да седат подолго време, што не е добро за вашето здравје.Во тоа време, sedentary потсетник дизајн на оваа wristband може да ве потсетам дека може да застане и да одат за некое време.Добар помошник за вашето здравје. 3.Кога ќе оди дома, ќе може да се седне на вашиот тросед и тогаш бендот на wristband да се види чекори и растојанието што треба одеше и на калории ќе се консумира.Добар помошник особено кога имате одење план. 4.Следи вашата ноќна шема и ви помага да се контролира и да се подобри квалитетот на вашиот сон.Опис : Ова smartwatch исто така, може да биде како аларм, stopwatch (стоперка) и доаѓа со функции како што е наоѓање на телефон, информации за потсетник и така натаму.Спецификација : Материјал : TPU,Plastic Color : Црна,Црвена,Сина,Виолетова,Green Compatibility : за Android,за IOSType : На Wrist Language(Стан Support) : Chinese,English,Spanish,French,Dutch,Portuguess,German,Russian,Turkish,Japanese,Persian,Arabic,Malaysia,Thai Language(Информации Потсетник) : Кинески,Сите Европски languages Function : Чекори,Растојание,Калории,пулс на Срцето,Крвта со Кислород,Известување за Порака,Sedentory,Аларм,Престане да се Види,Спиење Мониторинг,се Најде Телефон,се Најде Види,Движење Gesture Size : 258mm*34.7 мм*11.3 mm Band Ширина : 18mm CPU : LD719-V1.0 Button : една точка touch For Bluetooth : 4.0 За Bluetooth Име : D13 Vibration : Mator Size : 1.3 inch Resolution : 240x240 Type : Oled Material : Lithium Capacity : 100mah Stand од страна на time : Две weeks Using time : Еден week Charging тип : Клипот charger Suitable телефонски систем : за IOS8.0 и за Android 4.4 above Package се Вклучени : 1 x Wristband1 x Настава Забелешки : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Особините

Material:
TPU,Plastic
Color:
Black,Red,Blue,Purple,Green
Compatibility:
for Android,for IOS
Type:
On Wrist
Language(App Support):
Chinese,English,Spanish,French,Dutch,Portuguess,German,Russian,Turkish,Japanese,Persian,Arabic,Malaysia,Thai
Language(Information Reminder):
Chinese,All European languages
Function:
Steps,Distance,Calories,Heart Rate,Blood Oxygen,Message Notification,Sedentory,Alarm,Stop Watch,Sleep Monitoring,Find Phone,Find Watch,Motion Gesture
Size:
258mm*34.7mm*11.3mm
Band Width:
18mm
CPU:
LD719-V1.0
Button:
one point touch
For Bluetooth:
4.0
For Bluetooth Name:
D13
Vibration:
Mator
Size:
1.3 inch
Resolution:
240x240
Type:
Oled
Material:
Lithium
Capacity:
100mah
Stand by time:
Two weeks
Using time:
One week
Charging type:
Clip charger
Suitable phone system:
for IOS8.0 and for Android 4.4 above