.

2 Пакет Тешко PC Случај Компатибилен со Apple Види Серија 7 41mm со Калено Стакло Екран Заштитник, Rosegold Работ на Допир Чувствителни Ултра-Тенок HD Заштитна Маска за iWatch 41mm, ?

2 Пакет Тешко PC Случај Компатибилен со Apple Види Серија 7 41mm со Калено Стакло Екран Заштитник, Rosegold Работ на Допир

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен : apple се види серија 7 случај 41mm е совршено Компатибилни со apple види серија 7 41mm.Специјален Дизајн : Rosegold рабови на црна/бела браник дизајн и тешко PC случај изграден во тенок HD јасно калено стакло екран заштитник целосно покривање на екранот и куќиштето.Сите околу го штити вашиот apple види серија 7 41mm од нула, испакнатини и случајно капки.Допрете Чувствителност : Високо ниво на транспарентност калено стакло екран заштитник за apple види серија 7 41mm со илјадници прецизни допир поени, кои ви даваат оригинални допир.Лесен за Инсталација : Целосна околу интегрирана заштита направете го тоа лесно да го инсталирате, без отстранување види бенд, и не е лесно да се падна.Ултра-тенок стакло екран заштитник обезбедени од вашиот apple види серија 7 41mm оригинален одговор чувствителност и оригинални јасно квалитет на сликата.Она што Ќе Добиете : 2 x Висок квалитет на apple види серија 7 41mm случај со екран заштитници, 2 x чисти колекции, и професионална услуга за клиентите. (i Watch серија 7 41mm случај само, Apple се Види или се Види Бендот не е вклучен!) Ако има било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините