.

22 Пакет Fitbit Обратно 3 Спорт Бенд Додатоци Watchbands, 22 Боја Класична Замена TPU Види Бенд со Нерѓосувачки Тока за Fitbit Обратно 3 Smartwatch Големи Мали (22 пак, Мали)

22 Пакет Fitbit Обратно 3 Спорт Бенд Додатоци Watchbands, 22 Боја Класична Замена TPU Види Бенд со Нерѓосувачки Тока за

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран за Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла , Фитнес тракер НЕ се вклучени.На располагање и во двете мали и големи димензии, Мала големина за 5.5" - 7.1" зглоб, Големи Димензии за 7.1" -8.9" зглоб.Врвен квалитет:направен од флексибилни еластомер TPU водоотпорен материјал да ви донесе удобно носење искуство.Тоа не малку, бришење или иритираат вашата кожа.Генијален Дизајн : Надгради и подобри-изградена брзо ослободување иглички карактеристики стабилен и сигурен перформанси, две трајни затворач со рецка, која се заклучува на вашиот обратно 3 /Смисла да се види прецизно и сигурно.Обичај Изградена брзо ослободување иглички ви овозможи да се направи брз, лесен регулирање на Отстраните off / on.Подолг живот и повеќе здрав користи за секојдневно се замени различни бои бендови.Било какви прашања ве молиме да контактирате со нас преку "контактирајте со продавачот" преку е-маил секое време.Компатибилни Модели : Само компатибилни за Fitbit Обратно 3 и Fitbit Сенце Само, не за друг модел .Ве молиме обрнете внимание на тоа пред да се купуваат.Премиум Материјал Направен од висок квалитет на TPU гума.Тоа е удобно,еко-пријателски и безбеден за човечката кожа.Лесен и Duable Умерена мекост, удобен за носење .Компресија на калапи, цврсти и издржливи.Лесно и директно инсталирање и отстранување.Воодушевен Различни Боја 22 боја и 2 големина на располагање, спортски и модерен, создава силна изјава за себе Pratical Функција класичната замена бендови за Fitbit Обратно 3 и Fitbit Смисла Фитнес Trackerare пот,дожд, поздравниот и отпорен на вода, наменета за висок интензитет на вежбање.Како да се одржи на aczer-Y Fitbit Обратно 3 и Чувство Фитнес Тракер replacment бендови : 1. Ве молиме имајте на површината се чисти , може да се исплакнете бенд со вода и избришете ја со триење на алкохол. 2. Ventilative околина помага да го продолжи животниот век на бендови.Кога напорно вежбање , ќе е подобро да се симне на врвката за околу рака за да се избегне потење .Сува пот исклучите вашите раце, а потоа да носат тоа повторно.Пакет содржина : исто како на првата слика!.

Особините