.

HUImiai Универзална Замена Додаток Бенд за Watch/Smartwatch,Мода Најлон Боја Бенд Ремени Стилски Личност Watchband(Spaceman)

HUImiai Универзална Замена Додаток Бенд за Watch/Smartwatch,Мода Најлон Боја Бенд Ремени Стилски Личност Watchband(Spaceman)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погоден за 20mm се види.Големина може да се прилагоди според дебелината на зглобовите.Заштита на животната средина, удобен за носење.Опашката на watch бенд е фиксна цврсто кога носат.Материјал : Nylon Size : 222x20mm/8.74x0.78inches.Опис : 100% сосема нов и висок quality Features : Погоден за 20mm се види.Големина може да се прилагоди според дебелината на зглобовите.Заштита на животната средина, удобен за носење.Опашката на watch бенд е фиксна цврсто кога носат.10 дизајн и боја опција:Леопард Печати, Универзумот, Peony, Сина Роза, Daisy, Ѕвезденото Небо, Пеперутка, Azalea, Маскирна Зелена боја, Маскирна Сива,Specificaions : Материјал : Nylon Size : 222x20mm/8.74x0.78inches Note : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакетот вклучува : 1x Watch рака.

Особините