.

Креативни Конвертирање На Фудбалот Во Облик На Пластичен Послужавник, 17, Кафена

Креативни Конвертирање На Фудбалот Во Облик На Пластичен Послужавник, 17, Кафена

DEN 273.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Фудбалот во облик на пластична лента. 17-Инчи во должина.Печатени да изгледа како фудбалот.Одлично за спортски тематските партија или на голема игра.Партнер со Креативни Конвертирање за најдобар во одликувања за празнување и тема партии.Од Креативните Конвертирање, со повеќето искусни кадри на дизајн на експерти во партијата индустрија, знаете што се добива најдобрите во расположливиот хартија и пластика стоки, украси и партија акценти за секој празник и за сите прилики.Координирање на вашиот омилен ткаеше тема со најголем избор на совршено одговараше солидна боја нијанси.Се зборува за избори.

Особините