.

Xmada самолепливи Силикони AirTag Случај - 2 КОМПЈУТЕРИ Лесни Леплива Случај се Држи На Remotes, Електронски Уреди Компатибилни со Apple AirTag 2021 (Флуоресцентна Зелена)

Xmada самолепливи Силикони AirTag Случај - 2 КОМПЈУТЕРИ Лесни Леплива Случај се Држи На Remotes, Електронски Уреди Компатибилни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Силна Лепливоста] Лепило назад е водоотпорен, отпорни на топлина и силна лепливоста транспарентен акрилна лента, лесно можете да се држи до вашиот било каква рамна површина. [Мулти Функција] Може да се користи во различни сцени, можете да држи ги на remotes, велосипед, автомобил, беспилотни летала, табла, итн.Дури и може да се користи за да го скриете вашиот Air Tag каде што крадци не може да се најде на нив, заштита на вредните предмети. [Лесни] Само додавање на 0.21 оз екстра (целосно 0.6 оз вклучувајќи го и Air Tag), тоа е супер погодно да се закачите на тежина-чувствителност објекти како беспилотни летала, камерата. [Прецизни Големина] Смислено дизајниран за да се надополни и да се заштити новата верзија на Apple Air Tag 2021. Точната големина на комплет се вклопува цврсто околу вашиот Air Tag да се осигура дека останува да се стави, така што никогаш не мора да се грижите за тоа failling надвор. [Пакет] пакетот вклучува 2 парчиња од Флуоресцентна Зелена самолепливи силикони Air Tag Случај (Не вклучувајќи Apple Air Tag).Што ако сакам да се отстрани и да го закачите на друг објект?.Ние препорачуваме употреба за еднократна апликација, отстранување и reapplying нашите леплива случај ќе се намали ефикасноста на лепило.Но, ако навистина сакате да го направите тоа , ве молиме имајте на лепило површината се чисти и да го закачите на друг објект веднаш, ние веруваме дека тоа ќе работи одлично.Се што треба да направите ништо посебно подготовка да бидете сигурни дека мојот лепило стапови?.Бидете сигурни дека Тоа се нанесува на чиста, сува површина.Лепило работи најдобро на рамни површини.Притиснете за околу 5 секунди за да се обезбеди тоа е на место.Како што времето одминува, тоа прикачите повеќе и повеќе стабилна.

Особините